Zalety biokominków

Główne zalety biokominków:

 

  • Poprawiają  jakość powietrza (biokominek poprawia wilgotność powietrza w pomieszczeniu a dodatkowo używając olejków zapachowych można korzystać z aromaterapii).

 

  • Wytwarzają naturalne ciepło (biokominek płonie naturalnym żywym ogniem).

 

  • Są wygodne i proste w obsłudze (łatwe w montażu, a obsługa ogranicza się tylko do uzupełniania biopaliwa).

 

  • Przyjazne dla środowiska ( w biokominkach spalany jest biopłyn, którego głównym składnikiem jest alkohol etylowy. Dzięki temu biokominek nie wytwarza dymu czy popiołu, jedynymi produktami spalania są para wodna oraz dwutlenek węgla w bezpiecznej ilości).

 

  • Łatwe w przenoszeniu ( Biokominki nie wymagają przewodu kominowego a wystarczy jedynie zwykły system wentylacyjny, są czyste w obsłudze. Można je stosować w dowolnych pomieszczniach ).

 

  • Bezpieczne (biokominek nie wytwarza dymu czy popiołu, jedynymi produktami spalania są para wodna i znikome ilości dwutlenku węgla).

 

Wybrane opinie naszych klientów:

Edi44: w mojej opinii biokominki sprawdzają się bardzo dobrze w pomieszczeniach lub domach gdzie jest problem z wentylacją i przewodem kominowym. Do zastosowania biokominków wystarczy jedynie zwykły przewód wentylacyjny lub w niektórych modelach wystarczy umieścić biokominek w pokoju w wybranym miejscu. Dlatego moja opinia jest pozytywna.

 

Majster_: Jak masz już gotowy dom a nie masz w nim tradycyjnego kominka a chcesz mieć to najlepszym rozwiązaniem jest właśnie montaż biokominka. Szeroki wybór modeli, duża rozpiętość cen - od tych za około 200 zł do paru tysięcy, pozytywne opinie użytkowników.

 

Poszukujący: Nowoczesny design, łatwość montażu, prosta obsługa - krótko i na temat. Oceniam biokominki na 5 - taka jest moja opinia.

 

Waldi:Mam w domu zamontowany tradycyjny kominek. Moja opinia zmieniała się z czasem na początku było wszystko OK, później jednak zacząłem dostrzegać wady takiego rozwiązania: uciążliwa obsługa, dym w pokoju i moja opinia była coraz gorsza na ten temat. Mam zamiar wypróbować rozwiązanie z biokominkiem jeżeli to co piszą w opiniach i cechach produktu jest prawdą to powinno być OK. Wtedy podzielę się moja opinią.

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoją opinią o biokominkach- napisz do nas a Twoja opinia zostanie umieszczona w dziale z opiniami.

Oczywiście opinia musi być merytoryczna i zawierać prawdziwe informacje.

 

 

 

 

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie